Stolky pod televizi – jaké kousky si vybrat?

posted in: Nezařazené | 0

Stolky pod televizi se dnes již příliš nenosí. Moderní televize zabírají tak málo prostoru, že na co by se dělal prostor navíc na jejich podpěru. Oblíbené jsou tak nástěnné panely, na které se televize snadno připevní.

Tato varianta ohromně šetří prostor, pokud jste ale stále ještě tradičnější člověk, máte na výběr z několika následných nápadů…

Současné verze stolků pod televizi

Klasické pojízdné, někdy i rustikální stolky s regály na video, později DVD přehrávače jsou již dávno za námi, podobně jako modely se skleněnými dvířky a prostory na samotné video kazety nebo DVD. Pokud už něco, tak současná doba ráda kombinuje ryze moderní s ryze starožitným. Tak si lze pořídit starožitnou komodu s dvířky nebo šuplíky, která se stane dominantou vašeho obýváku, a která udrží i těžší televize.

Navíc verze s dvířky ukryje i kufříkový gramofon nebo DVD přehrávače, pokud dnes již zcela nedáváte přednost USB, zakomponovanému na straně televize. Nic nezkazíte ani starým zrenovovaným kouskem nábytku, a to ať už jde o starou komodu nebo stolek, který můžete klidně natřít přehnaně razící modrou barvou, která udělá z nábytku nepřehlédnutelný kreativní kousek v místnosti.

Využít lze i starou dřevěnou truhlu nebo lodní kufr. Mnoho e-shopů dokonce prodává stolky z dřevěných bedýnek či palet. Ani starý šicí stroj po babičce nemusí přijít k úhoně, stejně jako starý zdobný stůl z dědictví.

Pokud na nic z toho nejste, lze se obrátit na nové stolky pod televizi v podobě kostek s průzory, které mohou sloužit jako malá knihovnička, případně jako regál na gramofonové desky. Také originální konferenční stolek lze použít jako stolek na televizi. Rovněž různé verze stolků na pojízdných kolečkách jsou velmi oblíbené, a to proto, že je lze přemisťovat podle potřeby, případně z důvodu úklidu.