Manželské postele tak, jak je neznáte

posted in: Nezařazené | 0

Manželská postel nemůže chybět v žádné domácnosti. Dokonce se k tomu druhu postele obrací stále více mladých, byť žijí sami. Manželské postele mají různé rozměry, mezi ty základní patří zpravidla velikost 140×200 cm, 160×200 cm nebo oblíbených 180×200 cm.

Zahalte svůj domov do luxusu od MT nábytku

posted in: Nezařazené | 0

Kdo z nás by nechtěl žít v luxusu, obklopovat se krásnými a luxusními věcmi, oblečením, jídlem, auty a také nábytkem. Luxusní nábytek je velmi hezký na pohled a často je slovo luxus spojováno se slovem moderní. Často bývá také moderní.

Konferenční stolky včera a dnes

posted in: Nezařazené | 0

Stoly a stolky nás provází už od starověku, ovšem největšího rozmachu došlo v renesanci, kde stolky dostaly určitou zdobivost, ovšem funkce zůstala stejná – místo pro odkládání věcí denní potřeby. Zaměřeno na pohodlí Dnes známe konferenční stolky především v souvislosti … Continued

Výhody a zápory rohových sedacích souprav…

posted in: Nezařazené | 0

Jaké mají plusy a mínusy tyto netradičně tvarované soupravy na sezení? Do jakých interiérů se hodí? A můžete je kombinovat například s podnožkami či taburetkami? Na to vám dnes s týmem Královstvínábytku.cz odpovíme. Vezměme to popořadě.