Jak na výběr té správné komody od MT nábytek

posted in: Nezařazené | 0

Komoda z masivního dřevaÚložných prostor není nikdy dost. Za ta léta získáte spousty věcí se kterými se člověk těžko loučí. Ať už se nechcete zbavit věcí, která máte rádi, ale překáží vám nebo chcete jen oživit interiér, výběr skříněk a komod od MT nábytek nelze brát na lehkou váhu.

Naštěstí široká nabídka úložných prostor nám celý proces zjednodušuje a není tak těžké vybrat si tu správnou komodu pro vás dům či byt.

Kam se hodí komoda? Poradíme vám

Komody jsou nejčastěji součástí ložnic, kam také neodmyslitelně patří kvalitní jednolůžkové postele. Není to však pravidlem a tuto specifickou skříňku můžete umístit i do obývacího pokoje či chodby. Musíte však myslet na dispozice dané místnosti, stylu a designu interiéru. Nelze vybrat skleněnou komodu do místnosti s rustikálním stylem a naopak. Je třeba vše promyslet.

Výběr komody lze provést dvěma způsoby

Výběr komody u MT nábytku, lze provést dvěma způsoby. První způsob jde po praktické stránce věci a druhý sází spíše na designovou část. Podle toho čemu dáváte přednost takovou komodu vybíráte. Ideálním řešením je, když se hezky protnou obě dvě možnosti a najdete tak komodu co splňuje všechny vaše nároky.

Měření je základ

Komoda VerisPřed koupí komody si určete místo, kam umístíte nový nábytek. Následně si vše změřte a rozměry si zapiště. Rozměry nábytku jsou totiž klíčové a určují i praktickou či designovou stránku věci. Dále se zaměříme na materiál.

Ten totiž určuje životnost nábytku. Komody mohou být vyráběny ze dřeva, dřevotřísky, skla či kovu. Čemu dáte přednost je jen na vás a možnostech vaší místnosti. Materiál kromě životnosti má vliv i na designovou stránku věci. Jak již bylo řečeno výše, dřevo se hodí do místností, kde převládá spíše klasické uspořádání. Kovové komody či skleněné se hodí do interiéru, kde převládá moderní design.

Komoda má mít především úložný prostor

Výběr u MT nábytek by měl však být především o prostoru, který komoda nabízí. Pokud si vyberete hezkou a designovou komu s jedním miniaturním úložným prostorem, nejedná se o komodu ale spíše designový doplněk.

Vybraný model si tedy pořizujeme především proto, že chceme do ní uložit větší množství věcí. Čím více, tím lépe. Při výběru komody tedy myslete i na celkovou praktickou stránku věci. Ne jenom na design nožiček a barevné provedení, které má sice svojí váhu, ale nedělá to skříňku komodou.