Co nás zaujalo? Rozkládací pohovka pro každodenní spaní!

posted in: Nezařazené | 0

Malé byty, málo prostoru, ovšem stále vzrůstající zájem o komfort v řadách uživatelů bytů a domů. Zkombinovat jedním nábytkem dvě funkce? Ano, jde to!

Asi nikoho nepřekvapí, že existuje patrová postel, která v dolní části obsahuje skříňky, psací stůl nebo i celou komodu; šetří nás místo a nikdo tam nepřichází o komfort. A co víc? Takový nábytek začíná být velmi stylovou záležitostí.

Je to univerzální nábytek a nikdo to ani nepozná

Výhodou takového nábytku je, že ani řada lidí nepozná, že se jedná a nábytek s více funkcemi. Vzhledově totiž vypadá jako běžný nábytek, a to především u rozkládacích sedacích souprav, rozkládacích pohovek, taburetů s úložným prostorem a dalších.

rozkládací pohovka

Rozkládací pohovka poslouží i pro každodenní spaní

Nejvíce mě zaujala rozkládací pohovka, protože sama řeším problém malého bytu a podobnou pohovku jsem si nedávno na www.mt-nabytek.cz koupila. Tak bych se s vámi ráda podělila o zkušenosti.

Můj byt má 32 metrů čtverečních, ovšem trochu mi prostor komplikuje krejčovský stůl, který zabírá skoro 1/3 bytu, ovšem doma ho potřebuji – pracuji totiž z domu. Když jsem byt plánovala, tak jsem tušila, že budu muset vymyslet způsob, kam dát postel. Chtěla jsem sedačku i postel, věděla jsem, že se to může být „univerzálně“ v jednom, ale moc jsem tomu nevěřila, že to vydrží déle než rok.

Bavila jsem se o tom s kamarádkou, která to tak řeší už 3 roky a pochvaluje si to, takže jsem rozkládací pohovku zakoupila i já, používám ji i pro každodenní spaní a perfektní. Po těch 5 měsících vůbec nevypadá, že by dalších pět let neměla vydržet, je stabilní, nikdo nemá šanci poznat, že je rozkládací a i mně se na ni spí velmi dobře.

Byla jsem tak nadšená, že to doporučuji všem okolo, možná i proto sem píši tento článek, protože jsem sedačku koupila právě zde na www.kralovstvinabytku.cz. Vybírejte a určitě se toho nebojte, má pohovka má dokonce i úložný prostor, což je taky praktická věc, v jedné pohovce máte tedy relaxační zónu i celou ložnici.